Opiekun Inwestora – jak pomagamy

Wielu inwestorów przekonało się że aby zarabiać – funduszami trzeba świadomie zarządzać zamiast liczyć na szczęście… Mityczne ’kup i trzymaj’ nie zawsze się sprawdza. Ostrzegaliśmy przed takim podejściem już w 2007 roku. I ponad 15 lat temu stworzyliśmy internetowe narzędzia wspierające indywidualnych inwestorów w inwestowaniu w fundusze.

Nie sprzedajemy funduszy – dlatego możemy mówić to o czym najczęściej nie powie pośrednik finansowy:

funduszami warto samodzielnie zarządzać a do inwestowania w fundusze potrzebna jest podstawowa wiedza.

Oczywiście wygodniej jest uwierzyć w bajki sprzedażowe a w razie niepowodzenia móc zrzucać winę na zarządzających… Tylko czy Twoje ciężko gromadzone oszczędności nie powinny otrzymać więcej uwagi?

Fundusze to nie lokata!

Inwestowanie w fundusze jest znacznie prostsze niż inwestowanie na giełdzie. Ale musisz zrozumieć że jest znacznie bardziej złożone niż lokata bankowa. Na szczęście nie jest to wiedza tajemna i zapewniam – zrozumienie tego jak działają fundusze i jak świadomie z nich korzystać jest znacznie prostsze niż zdanie egzaminu na prawo jazdy 🙂

Musisz tylko odpowiedzieć sobie na pytanie – czy Twoim pieniądzom należy się to aby poświęcić trochę czasu na zrozumienie tego jak są czy też będą inwestowane?


W tym pomagamy jako Opiekun Inwestora

Od nas otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia pomagające oszczędzać Twój czas. Co więcej – abonamenty w portalu możesz otrzymać bezpłatnie.

Oto co otrzymasz:

  • podstawową wiedzę o technikach i strategiach inwestowania w fundusze
  • automatyczne powiadomienia e-mail i SMS dzięki którym nie musisz codziennie sprawdzać wycen funduszy
  • unikalny ranking funduszy inwestycyjnych oparty o dopasowaną do aktualnej sytuacji rynkowej analizę statystyczną
  • autorski rating literowy ABCD (zastrzeżony w Urzędzie Patentowym) pokazujący jak poszczególne fundusze reagują w obecnej sytuacji rynkowej
  • możliwość definiowania powiadomień typu: Kroczący Stop Loss – otrzymasz alarm poprzez e-mail / SMS gdy kupione przez Ciebie fundusze będą tracić więcej niż określony procent
  • dla pasjonatów dodatkowe powiadomienia: Kroczący Start Profit i inne
  • i ulubiona funkcjonalność w portalu: Lista Okazji Inwestycyjnych.

Portal obsługuje wszystkie dostępne w Polsce platformy do inwestowania w fundusze, w tym platformy otwarte, polisy inwestycyjne oraz wszystkie produkty IKE / IKZE.